Programy e-CAD:


   

Dlaczego e-CAD?

Zajmujemy się tworzeniem i pisaniem programów oraz nakładek na AutoCAD®, BricsCAD®, GstarCAD®, ZwCAD®, ZwCAD+® Plus

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W X Y Z

Nakładki branżowe [ 5 ]

Programy [ 10 ]

Pakiety Promocyjne [ 61 ]

Pełna Oferta Sklepu e-CAD

Nakładki inne [ 7 ]

strona:   1

programów na aktualnej stronie:  4 | w wybranej kategorii:  4 | wszystkich:  22
Block Rename

300 PLN
2h

Hurtowa zmiana nazw bloków w rysunku.

Użytkownik podaje istniejącą nazwę bloku w rysunku do zmiany oraz nową nazwę bloku, a program automatycznie podmienia nazwy wszystkich występujących w rysunku bloków o szukanej nazwie nadając im nową nazwę określoną przez użytkownika w oknie dialogowym.

BricsCAD V17 Platinum

BricsCAD V17 Platinum


3 900 PLN

BricsCAD® V17 Platinum

Program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością. Zawiera wszystkie znane funkcje CAD, pełne wsparcie LISP, VBA i BRX. Połączenie z chmurą Chapoo, licencje wieczystą z elastycznym licencjonowaniem, modelowanie bezpośrednie 3D, rendering, kompatybilność z zewnętrznymi aplikacjami, tworzenie wiązań 3D, modelowanie z wykorzystaniem komponentów, modelowanie deformacji, porównanie 3D, tworzenie wiązań 3D, rozpoznawanie intencji projektowych.

BricsCAD V17 Pro

BricsCAD V17 Pro


2 500 PLN

BricsCAD® V17 Pro

Program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością. Zawiera wszystkie znane funkcje CAD, pełne wsparcie LISP, VBA i BRX, połączenie z chmurą Chapoo, licencje wieczystą z elastycznym licencjonowaniem, modelowanie bezpośrednie 3D, rendering, kompatybilność z zewnętrznymi aplikacjami.

BricsCAD V17 Classic

BricsCAD V17 Classic


1 900 PLN

BricsCAD® V17 Classic

Program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością. Zawiera wszystkie znane funkcje CAD, pełne wsparcie LISP z obsługą vl, vlr, vla i vlax, połączenie z chmurą Chapoo, licencje wieczystą z elastycznym licencjonowaniem.

strona:   1

 wróć na górę

  • Za nasze usługi programistyczne i za zakupione programy w Sklepiku e-CAD wystawiamy faktury VAT.
  • W każdej chwili dostępna jest do Państwa dyspozycji nasza pomoc techniczna. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać na adres: pomoc@e-cad.pl


Tworzymy nakładki branżowe [ e-CAD Żelbet ], [ e-CAD Stal ], [ e-CAD Drewno ], aplikacje, narzędzia i programy, według życzenia Klienta na różne platformy CAD:

Firma programistyczna e-CAD tworzy nakładki, oprogramowanie branżowe, aplikacje, narzędzia i programy na różne platformy CAD

© www.e-cad.pl 2008-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.

Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy produktów i firm oraz logo są własnością poszczególnych dysponentów.
Producent oprogramowania e-CAD® nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji zawartych w programach, jak również za powstałe w wyniku użytkowania programów ewentualne szkody czy błędy w projektach. Użytkownik nabywa i korzysta z oprogramowania e-CAD® wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zakup oprogramowania e-CAD® lub/i korzystanie z niego, jest równoznaczne z akceptacją przez nabywcę/użytkownika warunków zawartych w Umowie Licencyjnej.
email: biuro@e-cad.pl, wsparcie techniczne: pomoc@e-cad.pl | Ta strona używa plików Cookies - Polityka plików Cookie.